Jump to content

Partnerzy / Sponsorzy

Newsy

 zamknięty Bohater Sylas


Klaudia. ♛
 Share

Recommended Posts

Wyzwolony z kajdan Sylas

Wychowany w jednym z gorszych regionów Demacii, Sylas z Ochłapiska stał się symbolem mrocznej strony Wielkiego Miasta. Kiedy był chłopcem, jego zdolność do odszukiwania ukrytej magii przykuła uwagę słynnych łowców magów, którzy ostatecznie wtrącili go do więzienia za obrócenie tej mocy przeciwko nim. Wydostawszy się na wolność, Sylas wiedzie życie zahartowanego rewolucjonisty i używa magii znajdujących się wokół niego osób, by niszczyć królestwo, któremu kiedyś służył... a grono jego wyznawców złożone z wygnanych magów zdaje się rosnąć z dnia na dzień.

Sylas jest w beznadziejnej sytuacji? Nawet OTP nie dają sobie rady - BOOP.PL

[Umiejętność bierna] Petrucytowa eksplozja - Po rzuceniu zaklęcia Sylas otrzymuje ładunek Petrucytowej Eksplozji. Podstawowe ataki Sylasa zużyją ładunek i zakręcą jego naładowanymi energią łańcuchami wokół niego, zadając trafionym wrogom dodatkowe obrażenia magiczne. Gdy Sylas dysponuje ładunkiem Petrucytowej Eksplozji, ma zwiększoną prędkość ataku.

[Q] Smagnięcie łańcuchemSylas smaga łańcuchami, które przecinają się w wybranym miejscu, zadając obrażenia i spowalniając wrogów. Po chwili magiczna energia eksploduje z miejsca przecięcia się łańcuchów i zadaje obrażenia.

[W] Królobójca - Sylas rzuca się na wroga z magiczną mocą, zadając obrażenia zależne od brakującego zdrowia celu i leczy się, jeśli tym celem jest bohater.

[E] Ucieczka/Uprowadzenie - Sylas doskakuje w wybrane miejsce. Bohater może użyć tej umiejętności ponownie, by rzucić łańcuchami i przyciągnąć się do trafionego wroga.

[R] Przejęcie - Sylas kradnie wrogowi superumiejętność i może użyć jej sam.

Sylas z Freljordu

Sylas, Wyzwolony z Kajdan - League of Legends

Księżycowa zjawa Sylas

Sylas, Wyzwolony z Kajdan - League of Legends

 

ŹRÓDŁO

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.